islamivahdet

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

...

CİHAD AŞKIYLA YANAN MÜSLÜMAN KARDEŞLERİM NERDESİNİZ???? 66262e3116ne5

Galeri

CİHAD AŞKIYLA YANAN MÜSLÜMAN KARDEŞLERİM NERDESİNİZ???? Empty

CİHAD AŞKIYLA YANAN MÜSLÜMAN KARDEŞLERİM NERDESİNİZ????

enes
    enes

Erkek Mesaj Sayısı : 33

CİHAD AŞKIYLA YANAN MÜSLÜMAN KARDEŞLERİM NERDESİNİZ???? Empty CİHAD AŞKIYLA YANAN MÜSLÜMAN KARDEŞLERİM NERDESİNİZ????

Mesaj tarafından enes Salı Kas. 11, 2008 6:55 pm

size sesleniyorum cihad aşkıyla yanan müslüman kardeşlerim cihada giden kardeşlerimiz eşleri ve çocukları zor durumda haberiniz varmı hiç araştırdınızmı evet benim bildiklerimde var biliyorum bir zamana kadar yardımlar gidiyor fakat mücahidimiz unutulunca aileside unutuluyor ve zor durumda kalıyorlar onlarda bizim bacılarımız evletlarımız RABBİME NASIL HESAP VERİCEZ??
    tabi daha önemli işlerimiz vardı ev eşyasını değiştirdim taksidim var çep telefonum eskidi artık değiştirip yeni çıkanlardan aldım bu seferde başkası ilgilensin
    peygamberimiz buyuruyor komşun açken tok yatan bizden değildir
    müslüman erkekler sizin cihad isteğiniz bu kadarmı nerdesiniz bacın evledın belki aç biliyormusun sen bir öğünde 3çeşit yemek yerken hiç düşündünmü mücahid kardeşimin belkide şehid kardeşimin ailesi açmı tokmu .ŞEHİDİM MÜCAHİDİM sana sormucakmı neden bana ne söz vermiştiniz hani kendi aileniz gibi bakıcaktınız benim ailem niye açkaldı niye zor günler geçirdi ne cevab vericeksiniz
    şimdi soruyorum size
    nerdesiniz evinizde yemek yediniz keyif çayınızı veya kahvenizi içtiniz dimi düşündünüzmü yemekler kursağınızda kaldımı
    NERDESİNİZ
    NERDESİNİZ
    NERDESİNİZ EY MÜSLÜMAN ERKEKLER
    CİHAD AŞKIYLA YANAN MÜSLÜMAN KARDEŞLERİM NERDESİNİZ????

Forum Saati Paz Mayıs 19, 2024 1:51 pm