islamivahdet

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

...

HÜSEYİNİM SANADIR SESLENİŞİM... 66262e3116ne5

Galeri

HÜSEYİNİM SANADIR SESLENİŞİM... Empty

HÜSEYİNİM SANADIR SESLENİŞİM...

ehlibeyt
    ehlibeyt

Erkek Mesaj Sayısı : 48

HÜSEYİNİM SANADIR SESLENİŞİM... Empty HÜSEYİNİM SANADIR SESLENİŞİM...

Mesaj tarafından ehlibeyt Paz Kas. 09, 2008 10:32 pm

sağır duygularımın ,hareket emrinin gölgesinde mecalsiz duruşu yakar beni..
    belki tuhaftır gerçekleri bilip ,yalanlarla oynamak ;belki acaiptir doğruyu bilip yalanlarla oyalanmak ;ama gerçeğimdir hakkın yolunda sağa sola kaymak.engelsiz sular bendsiz nehirler akar dinimin acılı topraklarında .kanadıkça kanar içimizde hüseyin ,yağmalandıkça susar içimizdeki hüseyin ,ve ağzını sıkıca kapar Katliamın tanığı ZEYNEB..

ÖLÜM duraksız saatlerin salisesinde bir ANdır. adı yok ölümün ,feryatları duyulur. zeynebler ölünce ölümün feryadı da öldü. hüseyinler gidince ölümün asaleti de öldü.sırlar arzulara gömülü, can tende esaret ikliminde,BİR elde kuran bir elde sükunet ,eylem değil dualarımız ,statikleşmiş dudaklarımız.
    DUA bir harekettir,ölüm bir vurgundur,İNTİBAH ,basireti yoklamıyor .vicdan kuyularda yusufsuz boğuluyor.yok oluş haberlerini duyuyoruz yeni doğmuş bebeklerin ,bir yerlerde kadınlar dul kalıyor ,sığındıkları duvar evlerinin direği eşleri yıkılıyor sokak ortasına..çocuklar, kaldırımları süslüyor yırtık elbiselerle ,köyler tebliğsiz yürüyor ,büyüyor şehirleşiyor.şehirler islamsız gömülüyor karanlığa ,AMAÇ kısır döngü ,yazılarımız gah sitem gah özlem gah ümit gah esaret..

FISILTILARLA konuşuyorum şimdi..seni tam olarak anlatamıyorum ,susmak zorunda kalıyorum. ama sen de fısıltıyla başlamıştın değil mi ? bunu da benim başlangıcım say .sessizliğimi korkaklığıma verme.
    HANİ MERYEM OĞLU İSA demişti ya :''karanlıkta dile getirmekten çekindiğiniz hakikat bir gün aydınlıkta işitilecek ve gizli mekanlarda öğrendiğiniz İNANCI BİR gün çatılardan haykıracaksınız''.İŞTE biz bunu bekliyoruz..ASHABI KEHF 309 yıl bekledi ,biz de bekleyeceğiz çocukalarımzı da bekliyor..
    HÜSEYİN ! islam dediğmiz yaşam kaidemiz ,mezhep dediğimiz faklı yollarımız ,kardeş dediğimizi cemaatlerimiz ALEYHİMİZDE işliyor..bir şeyler tersine döndü.karanlık alabildiğince karanlıklaşıyor ŞAFAK yakınlaştı gibi ama sancısı çok beter bu koyuluğun.SABIR mihenk taşımız ,elimizde duamız oldu.TEK EYLEMİMİZ SABIR VE SEBAT OLDU..
    çok konuşmayı sevmezsin ,biraz çabuk kızarsın, YÜREĞİN SENİN OLSUN BANA CESARETİNİ VER..
    ŞEHADETİN MAKBUL OLSUN BANA HAREKETİNİ VER...

Forum Saati Paz Mayıs 19, 2024 11:44 am